Upiorny upał

upior-poludnia-kossakowskaMai Lidii Kossakowskiej przedstawiać nie trzeba – od początków pisarskiej kariery jej książki cieszą się ogromną popularnością. Na koncie ma ponad 400 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, co czyni ją jedną z najpoczytniejszych polskich pisarek. Kossakowska wydała już kilkanaście książek z Fabryką Słów, a wielkimi krokami nadchodzi premiera kolejnej. Tym razem jest to zbiór powieści, które w pierwszym wydaniu ukazały się jako osobne tomy. Na serię Upiór południa składają się: Czerń, Pamięć Umarłych, Burzowe Kocię Czas  mgieł. 

Książki, wydanej nakładem Fabryki Słów, możemy spodziewać się w księgarniach 14 czerwca. Poniżej prezentujemy opis od wydawcy:

Rozgrywają się w różnych czasach i różnych miejscach.

Opowiadają o różnych ludziach i różnych namiętnościach.

Cztery historie, które łączy jedno – upał.

Żar, który wypala z człowieka resztki myśli, ludzkich odruchów, skrupułów. Spycha w otchłań szaleństwa i zaciera granice pomiędzy rzeczywistością a urojeniami.
Korespondent wojenny. Rewolwerowiec z Dzikiego Zachodu. Komandos w niewoli. Pensjonariusz zakładu dla obłąkanych. Każdy z nich ma swoją historię. Każdy z nich w głębi duszy pragnie tylko jednego – przeżyć. A może już za późno? Może już nie udało im się przeżyć, a to, co naokoło to tylko piekło.

Reklamy